950 TL üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ

Garanti ve İade

GARANTİ

Sanal mağazamızda satılan ürünler 2 yıl firma garantisi altındadır. Bazı ürünlerde garanti süresi firmaya veya ürüne göre daha uzun olabilmektedir. Tüketici yasasına göre garanti prosedürlerinden ilgili firmalar sorumludur.

Ürünlerin garanti şartları için lütfen ürünlerin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz.

Garanti Kapsamı Dışında Kalan Durumlar

1- Ürünün kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar.

2- Ürünle beraber kullanılan veya önerilen dışında yazılım, donanım, arabirim aksesuar veya sarf malzemelerinden; yer değiştirme, yanlış ve yetersiz bakım, kalibrasyon veya yanlış kullanımdan, malın aşırı nemli veya sıcak ortamda kullanılması, elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamda çalıştırılmasından; kaza, darbe, elektrik, nakliyat, doğal afetlerden, kullanıcı müdahalelerinden, yetkisiz kişi veya firmalarca tamir edilmeye çalışılmasından kaynaklanan, hasar ve arızalar sayılanlarla sınırlı kalmamakla beraber garanti kapsamı dışındadır.

3- Garanti belgesinin, ürün üzerindeki orijinal seri numaraları, garanti etiketleri ve mühürlerin kaldırılması veya tahrip edilmesi.

4- serveryayinlari.com ürünün tamir sürecindeki her türlü, bilgi - kar - iş - pazar kaybı, mali, maddi ve manevi sorumlulukları kabul etmez.İADE

- Sipariş ettiğiniz ürünler ile size yollanan ürünler birbirini tutmuyorsa, 3 iş günü içerisinde "Bize Ulaşın" sayfasından form veya telefon ile bizi bilgilendirip, fatura tarihi itibariyle 7 iş günü içerisinde ürünün iadesi gerekmektedir.

- Sipariş ettiğiniz ürünler taşıma sırasında zarar görmüş olabilir, kargo firmasından siparişinizi teslim alırken muhakkak ürünleri tek tek inceleyiniz ve bir zarar söz konusu ise kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Bunu yapmadığınız takdirde zararınız kargo firması veya serveryayinlari.com tarafından ödenmeyecektir.

- Arızalı ürün, iade prosedürüne girmez. Ancak ilk kullanımda arızalı olduğu tespit edilmiş olan ürünler ile ilgili 3 iş günü içerisinde "Bize Ulaşın" sayfasından form veya telefon ile bizi bilgilendirip, fatura tarihi itibariyle 7 iş günü içerisinde ürünün iadesi gerekmektedir. Bu ürünlerin arızası teknik servis tarafından giderilemez ve ürün garanti şartlarına uygun ise yenisi ile değiştirilir.

- Tüm ürünler orijinal ambalajı ve standart aksesuarları ile iade edilmelidir. Ürünün iade alınıp alınmaması kararı servaryayinlari.com'un inisiyatifindedir. İade faturası keserken, iade faturası tutarı, satış faturasındaki TL tutarı ile aynı olmalıdır.

- İade sırasında ambalaj ve / veya standart aksesuarlarının eksik ya da hasarlı olmaması gerekmektedir.

- İade edilecek ürünlerin sarf malzemeleri (şerit, mürekkep kartuşu, toner, kağıt, v.b.) orijinal ambalajında ve kullanılmamış olarak iade edilmelidir.

- Ambalajı açılmış ve/veya lisans anlaşması kullanılmış olan yazılım ürünleri iade alınmaz.

- Kargo ile gönderilen iadelerin kargo bedeli müşteri tarafından ödenir. Kargo ücreti ödenmemiş ürünler teslim alınmayacaktır.

- Özel sipariş üzerine getirilen ürün iade alınmaz.

- İade edilen ürün, teknik servis tarafından kontrol ettikten sonra, ürün sorunsuz ise, fatura miktarı hesabınıza alacak olarak kaydedilecektir.

- İade edilecek ürünün ayıplı ürün olmaması durumunda, yani alıcının keyfen yapacağı iadelerde hiç bir koşulda iade kabul edilmeyecektir.

WhatsApp
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Mesaj Gönder >