Hakkımızda

MİSYONUMUZ
İslam'ın ana kaynakları başta olmak üzere sahih bilgi kaynaklarını, ehli takva alimlerin eserlerini, sahasında uzman ilim adamlarının yayınlarını ve topluma faydalı bilgileri insanlarla buluşturarak geniş kitlelerin bunlardan istifade etmesini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ
Yayınlarımız sayesinde insanları bilgilendirmek ve eğitmek; bu yolla doğru yönelimlerini sağlayarak, güzel ahlak, sağduyu, ihsan, irfan, ilim, sanat, kültür gibi temel değerlerin korunmasına ve yayılmasına hizmet etmektir.

ÇALIŞMA USULÜMÜZ
Yayınlayacağımız eserler, sahasında uzman yayın editörlerimizin titiz çalışmalarından ve kontrollerinden geçirilmek suretiyle içerik açısından akademik standartlara, teknik açıdan basım standartlarına ve görsellik açısından tasarım standartlarına uygun hale getirilinceye kadar üzerlerinde çalışılmaktadır. Kaliteyi yakalamak ve en kalitelisini sunmak adına; zaman kaybetmek pahasına da olsa, yapılan işler belirli standartlara oturtularak yüzeysellikten uzak, kalıcı ve etkili kılınmaya çalışılmaktadır.

Yayınlanan eserleri; ülkemizin ve dünyanın dört bir yanındaki insanlara hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde ulaştırmak amacıyla öncelikle internet üzerinden pazarlama seçeneği üzerinde durulmaktadır. Bu sayede internet imkânı olan herkes, 7 gün 24 saat istediği bir vakitte sanal mağazamıza girerek eserlerimizi rahatlıkla inceleyebilmekte ve kolaylıkla sipariş verebilmektedir.

Bunun yanı sıra geleneksel pazarlama yöntemleri de ihmal edilmemekte, il bazında kitapçı ve temsilciler kanalıyla, tanıtım stantlarıyla veya tele-sipariş gibi alternatif kanallarla da eserlerimiz insanlara ulaştırılmaktadır.