Soru - Cevap

Tc kimlik numaramı girmek istemiyorum girmeden neden siparis veremiyorum ki sadece bir kitap alcam ve gerek ödemeyi zaten yapicam bu konu da yardımcı olmanızı isterim.

CEVAP: 29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir.

Yurtdışında yaşayanlar ya da Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu kullanıcılar için TC kimlik numarası zorunlu olmamakla beraber, bu durumu açık ve net bir şekilde belirtmeleri ve TC kısmına 0 yazmaları gerekir.
10tl'lik bir kitabın kargo bedeli nedir

CEVAP: Kitabın ağırlığına göre değişmektedir. Ortalama (yaklaşık) 6 TL dir.
Ufka yolculuk5 . yarismasi icin alinacak kitabi nereden baska temin edebilirim bilgilendirirseniz sevinirim elden almak istiyorum guneslide oturuyorum bana en yakin yer neresi

CEVAP:
Online: https://www.serveryayinlari.com adresinden
Elden: http://kayit.ufkayolculuk.com/kitaptemin adresindeki yerlerden temin edebilirsiniz.
Posta havale yoluyla kitap siparişi verdim ama henüz kitabım gelmedi ödeme yaptıktan sonra mı gelicek?
Bir şey daha ögrenmek istiyorum posta yoluyla ödeme yapıldığı zaman kargo ücretide mi ödenecek tekrar yoksa ödenen ücretin içinde mi?

CEVAP: Evet ödemenizi yaptıktan (para hesabımıza geçtikten) sonra siparişiniz işleme alınmaktadır. Kargo ücreti, toplam bedelin içerisinde yer alır, tekrardan ayrıca kargo ücreti ödenmez.
Kapida ödeme yok mu?

CEVAP: Ödeme seçeneklerimiz; PTT posta çeki hesabına ödeme, banka EFT/havalesi ve kartla online ödeme şeklindedir. Kapıda ödeme seçeneğimiz şuan için mevcut değildir.
Yurt içine kargo ucreti nekadar?

CEVAP: Kargo ücretleri siparişin/paketin gramajına/ağırlığına ve ulaştırılacağı bölgeye göre sistem tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır.
Kargo bedeli almanyaya nekadardır⁉️

CEVAP: Ağırlığa göre değişiyor, şu adresten yaklaşık fiyatı öğrenebilirsiniz: http://ptt.gov.tr/ptt/#ptt_gonderi_ucreti_ogrenme
Kargo kaç gün içinde elimde olur?

CEVAP: Ortalama olarak bulunduğunuz bölgeye göre, yurt içinde 1-7 gün, yurt dışında 2-3 hafta arasında teslim edilir. Bu ve benzeri sorularınızın cevaplarını sayfanın altındaki Müşteri Hizmetleri bölümünde bulabilirsiniz.
Feyzul furkan tefsirli mealinizin renkli deri ciltli olani var midir?

CEVAP: Hayır, deri ciltlilerde sadece siyah renk mevcuttur.
Sitede vermiş olduğunuz numaraya acaba hangi günler ve saatler arasında cevap veriliyor?

CEVAP: Hafta içi 09:00-18:00 arası
Yeni mesaj