Feyzü'l Furkan Kur'an-ı Kerim (Cep Boy - Sadece Mushaf) [CLONE]

Old price: 120.00 TL  
90.00 TL
You save: 30.00 TL (25%)
9789752420342
In stock
+
Add to wish list

Baskı Özellikleri

Yayınevi:
Server

Feyzü'l Furkan Cep Boy Kur'an-ı Kerim (Sadece Mushaf)

Hayat rehberimiz Kur'an-ı Kerîm rahat okunan bir hat ve özel bir basımla istifadenize sunulmuştur. Özel üretim 34 gr beyaz şamua kağıda basılan bu mushaf, hafifliği ile taşınabilecek her yerde rahatlıkla okunabilecek bir özelliktedir.

Hattı bilgisayarda tasarlandı ve harflerinin tane tane olmasına, rahat okunmasına ve harfin her seviyeden insan tarafından rahatlıkla ayırt edilebilmesine dikkat edildi.

Kaliteli cilt yapısı ile yıllarca taşıyabileceğiniz ve rahatlıkla okuyabileceğiniz bir mushaf. Cilt renklerinden hoşunuza gideni ve sevdiğiniz rengi seçebilir sevdiklerinize en güzel bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

"En güzel hediye kitap, en güzel kitap Kur'an-ı Kerîm"

ve ayrıca hayat nizamımızı belirleyen kitabımızdan biran bile ayrı kalamayacağımıza yardımcı olmak adına her ebatta ve seyahatlerde bile taşınabilecek şekilde yayınladığınız için bir daha teşekkür ederim,,fi emanillah..
(dünya halini bahane ederek)tefsir okumaya fırsatımızın olmadığını söylüyorduk hep.düz bir mealdende birçok ayeti kerimeyi anlayamıyorduk ve bazende yanlış anlar gibi oluyorduk.hasan tahsin hocanın bu eserini okumaya başladıktan sonra ne kadar büyük bir boşluğu dodurmuş olduğunu gördük ve artık kur'an-ı kerimi bu yarım kafamızla bile ciddi anlamda anlayabildiğimizin farkına vardık elhamdülillah.ciddi bir çalışmanın ve gayretin eseri olduğu ilk okumada bile belli olan bu eseri oluşturan hasan tahsin hocamıza ve yayınlayıp bizlere ulaşmasına vesile olan sizlere sonsuz şükranlarımı arz eder,muvaffakiyetler dilerim,,cenab-ı mevla yar ve yardımcınız olsun..
Write a review