Hediyelik Feyzü'l Furkan Tefsirli Kur'an-ı Kerim Meali (Cep Boy - Sadece Meal - Ciltli - Turkuaz)

Meal: Prof. Dr. Hasan Tahsin Feyizli
 
24.00 TL
9789752420397
Yakında!

Eser Özellikleri

Yazar:
Meal: Prof. Dr. Hasan Tahsin Feyizli
Yayınevi:
Server
Baskı:
2017 3. Baskı
Sayfa Sayısı:
704
Kapak:
Sert Kapak
Kağıt:
50 gr. Şamua
Ebat:
11 x 17 cm
ISBN:
9789752420397

BİLGİLENDİRME: 100bindost projesi kapsamında özel hazırlanan hediyelik cep boy Kur'an-ı Kerim meallerini artık web sitemiz üzerinden (bu eseri) sipariş verebilecek; dilerseniz kendinize, dilerseniz hediye olarak sevdiklerinize kargo yapılmasını sağlayabileceksiniz.

Sipariş oluştururken "teslimat adresi" kısmını tercihinize göre doldurabilirsiniz.Kur'ân-ı Kerîm, Yaradanımız'ın bütün insanlara gönderdiği cihanşümûl, son ve en mükemmel talimat ve tebligâtıdır. Onu insanların, özellikle inananların dilinden kalbine aksedip hayatına hâkim olması için indirmiştir.

Allah'ı tanımak, Kur'an'ı tanımakla; Kur'an'ı tanımak ise onu okumak, ilke ve esaslarını hayata geçirmekle olur. "Allah var" deyip de yokmuş gibi yaşamanın; Kur'an'a inandığını söyleyip de Kur'an'sız bir yaşantının doğuracağı tehlikeden kendimizi ve neslimizi korumak mecburiyetindeyiz. Bütün kitap ve dinleri içine alan, son ilahî kitabımız Kur'ân-ı Kerîm, sadece zihnimize hitap eden ve zihnen ilgi duymak ve inandığımızı söylemekle yetinmemiz gereken bir kitap değildir. O, bütün eylemlerimizde kendisine yönelmemiz ve yaşantımızda uygulamamız gereken bir kitaptır. Çünkü katılaşmış/taşlaşmış kalpler onunla yumuşar, çağlara açılan yol bu hakikat nuruyla aydınlanır.

Kur'ân-ı Kerîm'in en doğru şekilde anlaşılması ve yaşanmasıyla ilgili olarak yıllardır ileri sürülen en büyük bahane "okuduğumu anlayamıyorum" idi. Bugün bu mazereti ortadan kaldıran nitelikli bir çalışmaya kavuştuk. Uzun yılların emeği ve birikimiyle hazırlanan, sade ve anlaşılır bir Türkçe ile yazılmış, gerekli görülen yerleri anlamayı kolaylaştıracak kısa tefsirlerle zenginleştirilmiş, iniş gayesini ve Allah'ın muradını anlamayı hedeflemiş ender bir çalışma: Feyzü'l-Furkân…

Mealde, gerekli fıkhî, itikâdî, tarihî ve sosyolojik açıklamalar yapılarak birçok parantezsiz/çıplak meallerin doğuracağı tehlike önlenmeye çalışılmış, böylece âyet ve açıklamalarını her seviyedeki insanın rahatlıkla anlaması ve anlatması sağlanmıştır.

Kur'an'ın anlamıyla ve ruhuyla buluşmak, O'na uygun bir yaşam sürmek isteyenler için bu eser kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor…

Selamün aleyküm
Hediyelik cep boy mealin siyah rengi mevcut mu?

Cevap: Aleyküm selam, hayır malesef.
Yeni baskılar ne zaman satışa sunulur acaba ?

CEVAP: Nisanın ikinci haftası inşaallah Sinan bey.
Selamun aleykum
Stoklar ne zaman yenilenir. Yakında şeklinde belirtmişsiniz, ne zaman sipariş verebiliriz.

CEVAP: Nisanın ikinci haftası stokların yenilenmesini ön görüyoruz Hale hanım.
Pembe rengi üretilme imkanı var mı?

CEVAP: Malesef şuan için baskı planımızda yer almıyor Sema hanım.
Bu hediye paketi ile gelen sadece tek renk turkuaz mı var ?

CEVAP: Evet Sümeyye hanım
Yarın siparş versem buradaki sitenz üzernden kaç gün içersnde adrese gelir. Kapıda ödeme imkannz var mı?

CEVAP: Kapıda ödeme imkanı malesef şuan için bulunmuyor Rukiye hanım. Sipariş verdiğinizde ve ödemesini kart/banka veya ptt yoluyla yaptığınız gün, siparişiniz kargoya verilmektedir.
paketleme bu şekilde mi oluyor ?

CEVAP: Evet Mihriban hanım, fotoğrafta görüldüğü şekilde oluyor.
Cok aldigimiz da fiyat da bir indiriminz oluyor mu?

CEVAP: Malesef Zeynep hanım, fiyat sabit.
9789758757619 kodlu Cep boy ciltli mealin fiyatında 26.25 TL yazıyor. hediyeliğin farkı nedir?

CEVAP: 9789758757619 kodlu ciltli mealimiz, çok ince beyaz kağıda basılıyor. Kağıt ve işçilik maliyetleri nedeniyle fiyatı daha yüksek çıkıyor. Hediyelik mealde daha kalın sarı kağıt kullanılıyor, o yüzden daha ekonomik.
Ankara'da oturuyorum. Oradaki satış noktalarınızdan da bu ürünü temin edebilmek mümkün müdür ? Mesela Hacıbayram'da var mıdır ?

CEVAP: Kitap satış noktalarımız talep ederse gönderiyoruz. Hacı Bayram'daki satış noktamızda şu an için olmasa bile talep ederseniz temin ederler.
Yorum yaz