Server Yayınlarından YENİ Bir Hizmet!

DUA Kitabı (Evrâd-ı Şerîfe) mobil uygulaması istifadenize sunuldu.

Ayrıntılı bilgi ve kurulum için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.serveriletisim.duaapp&hl=tr

IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/dua-okumalar/id1133866841?l=tr&mt=8Dua uygulaması Kur'ân-ı Kerîm'in bazı sûre ve âyetleri ile Efendimiz'in yaptığı dualardan oluşmuştur. Peygamber Efendimiz'in mübarek dilinden dökülen dua metinleri alınırken kaynak olarak hiç olmazsa Kütüb-i Sitte'den birinde geçmesi esas alınmıştır. Her gün okunacak bölümü müteakip Cuma gününden başlamak üzere günlere göre okunacak bir seçki yapılmıştır.

Uygulama açıldığında her gün okunacak dualardan sonra -takvimden gün bilgisini alarak- o günün dua seçkisini eklemektedir.

Günün her vaktinde okunması mümkün olan bu duaların, sabah namazından sonra işrak vaktini değerlendirmenin önemini bildiren rivayetlerden hareketle özellikle bu vakitte okunduğunda çok yönlü fayda sağlayacağı bilinmelidir.

Peygamber Efendimiz farklı zaman ve mekânlarda zikir ve dua ile meşgul olduğu gibi hayat meşgalesi içerisinde neredeyse her bir işten önce ve/veya bazen de sonra o işe mahsus özel dualarda bulunmuş ve bunu inananlara tavsiye etmiştir. Tavsiye edilen veciz dua metinlerinden bir seçki de uygulamada ayrı bir bölüm olarak konulmuştur.

Muvaffakiyet Allah'tandır...

Sizden Gelenler

Allah razi olsun cok beyendim emeği geçen herkese teşekkür ederim
Allah razı olsun
şuan çok sevindim. :())) Allah Razı Olsun.
Hay Allah bin razı olsun. Çoook güzel olmuş. Her şey var. Kullanışlı ve rahat okunuşlu. Ellerinize sağlık.
Çok güzel olmuş emeklerinize sağlık ama evradlarımızdaki her günün sonundaki duaların olmaması üzücü...
Teşekkür ederim, emeği geçenlerden Allah razı olsun. Bugün yani cumartesi gününe ait bölümü okudum. Münafikun suresi(5,6) ayetlerin Arapça kısmı eksik, kontrol edilmesi uygun olur, selametle nice güzel eserler hazırlamanız dileğiyle.
İslam alemi genelinde ehli sünnet için en mükemmel güzel harika duâ. ALLAH razı olsun
Emeği geçenlerde Allah razı olsun. Harika olmuş. Sade tasarımıyla, fonksiyonelliğiyle çok çok güzel olmuş. Teşekkürer!
Yeni mesaj